Herkes borsacılara imrenir ve çok kazandıklarını düşünür. Ne de olsa işleri para üzerine kuruludur. Ancak iş borsada yatırıma gelince herkes bir adım geri çekilmektedir. Çünkü öyle yada böyle bir şekilde herkes ya borsada işlem yapmayı denemiştir ve kaybetmiştir ya da yakın çevresinde buna benzer bir örnek vardır. Dolayısıyla “borsa da yatırım yapmak” fikri insanları heyecanlandırsa da genel de korkutur.

Bunun sebebi borsanın çok çetrefilli, çok spekülasyona uğrayan ve çok tehlikeli bir yer olması değildir. Bunun tek sebebi insanların yanlış kararlar vermesi veya yanlış yönlendirilmesidir. Bir çok insanın başına gelmiştir aldığı senedin ertesi gün değer kaybetmeye başlaması ve genellikle siz aynı senedi, daha fazla zarar etmemek için elinizden çıkardığınızda söz konusu senedin birden değer kazanmaya başlaması. Bunlar alışık olduğumuz manzaralar. Peki ya madalyonun diğer yüzü ne durumda? Borsada ki alım satım işlemlerinden kazanç elde eden birileri yok mu?

Hiç kimse borsadan kazanç elde edemiyor olsaydı şu an borsa yatırımı diye bir şey olmazdı. Ancak hala milyonlarca insan deli gibi borsada alım satımlar yapıyorlar ve para kazanıyorlar. Sizin bilemediğiniz kısmı sadece nasıl kazandıkları.

Borsada Köpek Balığı Tekniği Kitabı ile artık sizde bu sorunun cevabını bilen tarafta olabilirsiniz. Ahmet Ünver’in yazarı olduğu bu kitap size borsada nasıl doğu kararlar vereceğinizi, doğru zamanı nasıl yakalayacağınızı, borsa sinyallerini fark edebilmeyi kısacası borsada nasıl kazanacağınızı en ince ayrıntısına kadar öğretecek şekilde hazırlanmıştır. Bir nevi borsa koçunuz olacak bu kitap ile artık siz de borsada kazananlar arasında yer alabilirsiniz.

Hemen hemen her insanın rahatlıkla anlayabileceği, yalın bir dille yazılmış olan bu kitap ekstra bonuslar ile birlikte geliyor. İşte Borsa’ da Köpek Balığı Tekniği Kitabı ve Bonuslardan oluşan paket içindekiler şunlardır:

1) Borsada Köpek Balığı Tekniği Kitabı
2) Plus Eki
3) Şablon Özel Ayarlar
4) Altın Liste

* Plus Eki hisse senedinin değeri yükselmeden ve düşmeden önceki seans haber veren tekniği öğretecek.

* Özel olarak geliştirilen Şablon Özel Ayarlar kitabı daha kolay analiz yapmanızı sağlayacak.

* Altın Liste 888 analiz çalışması , kısa ve orta vadeli alış sinyali veren hisse senetlerinin tespitini yapacak olan analizleri içermektedir.